Večerní meditační setkání na Vyšehradě - Tranzit Venuše se Sluncem

04.06.2012 00:37

 

  Srdečně vás zvu na Večerní meditační setkání na Vyšehradě

                            Tranzit Venuše se Sluncem

                                        6. 6. 2012

Večerní setkání s meditací a povídáním o aktuálních energiích pod širým nebem na Vyšehradě, v místě kde je v duchovních sférách Chrám Bohyně nad Prahou, kde je aktivován a ukotven světelný energetický sloup a energie 9. a 10. brány 11:11 a také Chrám blíženeckých duší. Pobyt a meditace v tomto prostoru nám umožní naladění na vysokovibrační léčivé energie tohoto místa i právě otevřené energetické brány.  Společné sdílení a propojení ve skupině usnadňuje schopnost napojení a zároveň přináší zvýšení energetické frekvence všech zúčastněných.

Tranzit Venuše se Sluncem je jedna z nejvýznamnějších energetických událostí tohoto roku. Aktivuje v nás nové venušanské krystalické kódy a probouzí v nás vyšší kvalitu lásky. Přináší nám možnost uzdravit a zharmonizovat naše vnitřní principy - mužský a ženský aspekt a propojit je v lásce a na zcela nové úrovni.

 

Přineste si sebou podložky na sezení na zemi a čajovou svíčku (nejlépe ve skleničce či bezpečném svícnu).
Příspěvek na tento večer je 100,- Kč.
Sejdeme se v 19 hodin před hlavním portálem kostela na Vyšehradě, poté se přesuneme do nedalekého parku na louku, kde jsou čtyři sousoší (pro ty, co se přidají o něco později). Předpokládaný konec 21.30 hodin, ale podle zájmu se můžeme zdržet i déle...
V případě deštivého počasí se sejdeme v teple a při čaji v Kosmeticko-relaxačním studiu, Suchý vršek 2137, Praha 5 (metro Hůrka) ve stejném čase - tedy v 19 hodin. Na tomto míste je ukotvena vysokofrekvenční energie Nové Země a také Chrám blíženeckých duší.
 
Na setkání s vámi se těší Mirka Petrovičová
Přihlášení a případné dotazy či informace na tel: 606 105 499 nebo na e-mailu: m.petrovicova@seznam.cz