Energetická brána 12 - 12, Bod obratu a Vesmírný Slunovrat

07.12.2011 18:52

Stale přicházejí další a další duše blíž ke světlu. Vracíme se Domů...

Všichni jsme nádhernými bytostmi světla a lásky, jde jen o to, abychom si to uvědomili a naučili se tuto skutečnost ŽÍT.

Láska je nejmocnější a zároveň nejkrásnější a nejčistější energie ve vesmíru. Je to čistá energie Světla, která může rozpustit vše negativní. Láska je jediná energie, která nás může jako lidstvo zachránit. Každý z nás ji známe, máme ji v sobě a můžeme s ní léčit, tvořit, pomáhat, sdílet…

Ráda bych pozvala všechny spřízněné duše na další večerní setkání v Kruhu světla a lásky 

                                    Mosty světla

 Energetická brána 12 - 12, Bod obratu a Vesmírný Slunovrat

 

 

Rok 2011 pomalu končí a možná právě teď je čas si uvědomit, jestli jsme se dostali tam, kde jsme chtěli být. Toto období nás vede směrem dovnitř a dává nám možnost znovu se podívat na svůj žebříček hodnot. Uvědomit si, co je pro nás skutečně důležité a také se podívat, nakolik jsme schopni jít cestou svého srdce.

Během tohoto večera se naladíme na energie přicházející energetickou branou 12 - 12 a budeme pracovat s aktuálními tématy, které tato brána přináší.

 

 

Sejdeme se v pondělí 12. 12. 2011 od 18 hodin (předpokládaný konec asi 21.30) v prostoru Nové Země v Kosmeticko-relaxačním studiu, Suchý vršek 2137, Praha 5 (metro Hůrka)

 

Příspěvek 200 Kč za večer, platba na místě

Na setkání s vámi se těší Mirka Petrovičová

Přihlášky a rezervace na tel: 606 105 499 nebo e-mailu: m.petrovicova@seznam.cz

 

„Kdykoliv se naše srdce spojí, kdykoliv se natáhneme přes zdi, které nás rozdělují, celý svět se tím posune o kousek blíž k nebi.“